KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14797178
nr 1479 7178
Olle Forss, Stilleben med krukväxt. Signerad, daterad -46. Olja på pannå, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 67x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 juli 2022
kl 18:36:17
100 kr
150 kr
200 kr