KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14797178

nr 1479 7178

Olle Forss, Stilleben med krukväxt. Signerad, daterad -46. Olja på pannå, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 67x58 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 18 juli 2022
kl 18:36:17